Поддршка на црниот дроб

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HEPAVITAL
Состав: Екстракт од бел трн - 40 мг, бета каротен - 3 мг, Витамин Е - 1 мг, Пивски квасец - 200 мг, ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS