Поддршка на дигестивен систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GUNA ENTERO
ПРИДОНЕСУВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА НОРМАЛНАТА ФУНКЦИЈА НА ГАСТРОИНТЕСТИНАЛНИОТ ТРАКТ   PET Enter..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
KNOBLETTEN
Главни карактеристики на препаратот Кноблетен: - Го јакне имунитетот, - Обезбедува здрава кожа..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
IMUNOCAN
За јак имонолошки систем и здрав дигестивен тракт Примена: Кај кучиња и мачки под антибиотск..
790 ден.
без ДДВ: 752 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS