Поддршка на имуниот систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
NUTRI PLUS GEL
NUTRI-PLUS GEL е додаток во исхраната за кучиња и мачки, кој вклучува есенцијални витамини, минерали..
900 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 763 ден.
VETOMUNE
Производ за кучиња и мачки за поддршка на хуморалниот и целуларниот неспецифичен имунитет.  ..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
KNOBLETTEN
Главни карактеристики на препаратот Кноблетен: - Го јакне имунитетот, - Обезбедува здрава кожа..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
SEMAVIT
SEMAVIT-от посебно се препорачува кај изразито физички активните кучиња (тренинзи, трки, лов и било ..
480 ден.
без ДДВ: 457 ден.
KITTY CAT
KITTY CAT со својата формула и избалансирана комбинација и односот на есенцијални витамини, мин..
530 ден.
без ДДВ: 505 ден.
IMUNOCAN
За јак имонолошки систем и здрав дигестивен тракт Примена: Кај кучиња и мачки под антибиотск..
790 ден.
без ДДВ: 752 ден.
BIOMIX
За квалитетно, сјајно и убаво крзно BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и..
480 ден.
без ДДВ: 457 ден.
BIOMIX PLUS
За подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и&nb..
530 ден.
без ДДВ: 505 ден.
MULTIKANEVIT
Состав: Витамин А - 166 IU, витамин Д3 - 25 ИЕ, витамин Е ацетат - 0,5 мг, Витамин ПП - 2,5 мг, Вита..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
UROVITAL
Состав во 120 gr: Екстракт од брусница 3500 мг, екстракт од слатко грозје 1500 мг, Екстракт бреза 40..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
HEPAVITAL
Состав:Екстракт од бел трн - 40 мг, бета каротен - 3 мг, Витамин Е - 1 мг, Пивски квасец - 200 мг, L..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
VITAGARIL
Состав: Екстракт од лук - 70 mg, екстракт од женшен - 70 mg, Екстракт од алое вера - 70 мг, витамин ..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
-11%
MULTIVET
МУЛТИВЕТ - е додаток во исхраната за сите категории на кучиња и мачки. Оптималниот однос на 13 ..
590 ден.660 ден.
без ДДВ: 500 ден.
CAFORTAN – КАФОРТАН
Биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Ми..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS