Поддршка на бубрези и урогенитален систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RENALVET
Се препорачува за мачки и кучиња кои страдаат од хронично заболување на бубрезите.   Адми..
1.050 MKD
без ДДВ: 890 MKD
UROVITAL
Состав во 120 gr: Екстракт од брусница 3500 мг, екстракт од слатко грозје 1500 мг, Екстракт бреза 40..
300 MKD
без ДДВ: 286 MKD
HEPAVITAL
Состав:Екстракт од бел трн - 40 мг, бета каротен - 3 мг, Витамин Е - 1 мг, Пивски квасец - 200 мг, L..
300 MKD
без ДДВ: 286 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS