Секојдневна употреба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SEMAVIT
SEMAVIT-от посебно се препорачува кај изразито физички активните кучиња (тренинзи, трки, лов и било ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
SEMAVIT Plus
Сениори – возрасните кучиња имаат потреба од повеќе внимание и нега отколку младите кучиња..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
KITTY CAT
KITTY CAT со својата формула и избалансирана комбинација и односот на есенцијални витамини, мин..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
MULTIKANEVIT
Состав: Витамин А - 166 IU, витамин Д3 - 25 ИЕ, витамин Е ацетат - 0,5 мг, Витамин ПП - 2,5 мг, Вита..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
-10%
MULTIVET
МУЛТИВЕТ - е додаток во исхраната за сите категории на кучиња и мачки. Оптималниот однос на 13 ..
585 MKD650 MKD
без ДДВ: 496 MKD
CAFORTAN – КАФОРТАН
Минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Минерали, 8 Олигоелемент..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS