BIOFORM ADULT CROK (3 kg)

BIOFORM ADULT CROK (3 kg)

400 ден.
Потребни наградни поени: 40
Производител: LIDER
Шифра на производ: 125603
Наградни поени: 1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетен дневен оброк за возрасни кучиња од средни и гoлeми раси за одржување, наменета за кучња со нормална физичка активност.

 

Категорија: Премиум

 

BIOFORM FORMULA ADULT CROK содржи пилешко како единствен извор на протеини, масти и масла, ориз како извор на високо сварлив скроб. За подобрување на вкусот и својствата е збогатен со лековити билки и интегриран со бета каротин. Без ГМО.

 

Состав:, дехидрирано пилешко месо, масла и масти, ориз, пченка, пулпа од репка, витамини и минерали, F.O.S (овошни олиго сахариди), рогач, пивски квасец.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 24%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 3.2%
Калциум 1.8%
 
Фосфор 1.2%

 

Пакување: 3 кг. (цена по кг. = 133 ден)

 

Земја на потекло: Италија

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
LIDER BIOFORM ADULT CROK (3 kg) Комплетен дневен оброк за возрасни кучиња од средни и гoлeми раси за одржување, наменета за кучња со нормална физичка активност.   Категорија: Премиум   BIOFORM FORMULA ADULT CROK содржи пилешко како единствен извор на протеини, масти и масла, ориз како извор на високо сварлив скроб. За подобрување на вкусот и својствата е збогатен со лековити билки и интегриран со бета каротин. Без ГМ.. Category: Product #: 125603 Regular price: 400 ден. 400 Available from: ЕКО ПОИНТ