BONNIE CAT KITTEN CHICKEN (1.5 kg)

BONNIE CAT KITTEN CHICKEN (1.5 kg)

350 ден.390 ден.
Потребни наградни поени: 39
Шифра на производ: 116011
Наградни поени: 1
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Комплетна и балансирана храна на база на пилешко месо за исхрана на мачиња во фаза на растење.

 

Категорија: Висок премиум

 

СОСТОЈКИ: Пилешки протеини (дехидрирани), пченица, пченка, животинска маст, сушена репка, вкус на црниот дроб, глутен од пченка, сол, ленено семе, пивски квасец, таурин, Јука шидигера, Манан -олигосахариди, бета глукан.

МИНЕРАЛИ: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, железо, селен.

ВИТАМИНИ: Витамин А, Д, Ц, витамин Б1 - Б2 - Б3 (ниацин) - Б6 - Б12 - Б7 (биотин) - Б9 (фолна киселина), витамин К, холин, калциум пантотенат.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 36%
Масла и масти 19%
Сурови влакна 3%
Пепел  8%
Tаурин  1500 mg

 

85% животински протеини во вкупните протеини

 

ПАКУВАЊЕ: 1.5 кг. (цена по кг.= 260 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
BONNIE CAT KITTEN CHICKEN (1.5 kg) Комплетна и балансирана храна на база на пилешко месо за исхрана на мачиња во фаза на растење.   Категорија: Висок премиум   СОСТОЈКИ: Пилешки протеини (дехидрирани), пченица, пченка, животинска маст, сушена репка, вкус на црниот дроб, глутен од пченка, сол, ленено семе, пивски квасец, таурин, Јука шидигера, Манан -олигосахариди, бета глукан. МИНЕРАЛИ: Калциум, фосфор, натриум, јод,.. Category: Product #: 116011 Regular price: 350 ден. 350 Available from: ЕКО ПОИНТ