BREKKIES JUNIOR (20 kg)

BREKKIES JUNIOR (20 kg)

3.850 ден.4.250 ден.
Потребни наградни поени: 380
Производител: BREKKIES DOG
Шифра на производ: 121008
Наградни поени: 10
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Комплетна храна за млади кучиња од 1 до 12 месеци старост, наменета за средни и големи раси на кученца со пилешко месо и ориз и сите потребни состојки неопходни за правилен раст и развој на вашето куче.

 

Во храната се вклучени зеленчук, растителни влакна, јаглени хидрати, витамини и минерали, неопходни за нормалниот раст и развој, како и  правилното функционирање на системот за варење.

 

 

СОСТАВ: Дехидрирано пилешко месо (4%),  житарици (14% ориз), месо и животински деривати растителен протеински екстракт, масло и масти (извор на есенцијални масни киселини), деривати од растително потекло, минерали, зеленчуци (1% дехидриран грашок, 0,05% дехидрирани моркови), млеко и млечни деривати (0,1% дехидрирано ферментирано млеко).

 

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  26%
Масла и масти  14%
Сурови влакна  2.2%
Пепел  6.5%

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 192 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
BREKKIES DOG BREKKIES JUNIOR (20 kg) Комплетна храна за млади кучиња од 1 до 12 месеци старост, наменета за средни и големи раси на кученца со пилешко месо и ориз и сите потребни состојки неопходни за правилен раст и развој на вашето куче.   Во храната се вклучени зеленчук, растителни влакна, јаглени хидрати, витамини и минерали, неопходни за нормалниот раст и развој, како и  правилното функционирање на системот за варење.  .. Category: Product #: 121008 Regular price: 3.850 ден. 3.850 Available from: ЕКО ПОИНТ