CENNAMO PLUTO  DOG ADULT (20 kg)

CENNAMO PLUTO DOG ADULT (20 kg)

2.500 ден.2.700 ден.
Потребни наградни поени: 240
Производител: CENNAMO
Шифра на производ: 125001
Наградни поени: 7
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Kомплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси со нормална и умерена физичка активност. Содржи говедско, пилешко и мисирка како извор на протеини со висока сварливост.

 

Состав: Дехидрирани животински протеини 30% (говедско 15%, пилешко 10% и мисиркино месо 5%), житарици), масла и масти, витамини и минерали.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 24%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 3.8%
Пепел 11%
Калциум 1.8%
Фосфор  1.2%

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. 125 ден.)

 

Земја на потекло: Италија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
CENNAMO CENNAMO PLUTO DOG ADULT (20 kg) Kомплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси со нормална и умерена физичка активност. Содржи говедско, пилешко и мисирка како извор на протеини со висока сварливост.   Состав: Дехидрирани животински протеини 30% (говедско 15%, пилешко 10% и мисиркино месо 5%), житарици), масла и масти, витамини и минерали.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 24% .. Category: Product #: 125001 Regular price: 2.500 ден. 2.500 Available from: ЕКО ПОИНТ