CHEWY CHICKEN&DUCK BONES (пилешко и патка 500 gr.)

CHEWY CHICKEN&DUCK BONES (пилешко и патка 500 gr.)

720 ден.
Потребни наградни поени: 72
Шифра на производ: 630
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опасно вкусно, ќе го украде срцето на секој миленик!

Исклучително вкусна закуска може долго време да го окупира вниманието на секое немирното куче.

Мирисна говедска кожа обвиткана во нежна патка и пилешки гради, тоа е совршена комбинација!

 

Состојки: Говедска кожа 50%, гради од патка 21,5%, пилешки гради 21,5%, глицерин, компир.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 63%
Масла и масти 1.5%
Сурови влакна 0.2%
Пепел 2%

 

Пакување: 500 гр.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
CHEWY CHICKEN&DUCK BONES (пилешко и патка 500 gr.) Опасно вкусно, ќе го украде срцето на секој миленик! Исклучително вкусна закуска може долго време да го окупира вниманието на секое немирното куче. Мирисна говедска кожа обвиткана во нежна патка и пилешки гради, тоа е совршена комбинација!   Состојки: Говедска кожа 50%, гради од патка 21,5%, пилешки гради 21,5%, глицерин, компир.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини.. Category: Product #: 630 Regular price: 720 ден. 720 Available from: ЕКО ПОИНТ