CIBAU ADULT MINI (2.5 kg)

CIBAU ADULT MINI (2.5 kg)

890 ден.1.150 ден.
Потребни наградни поени: 99
Производител: FARMINA
Шифра на производ: 930
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав:Дехидрирано пилешко месо (32%), пилешка маст (7%), дехидрирана риба, рибино масло (2%), ориз (25%), пченка(23%), репкина пулпа (4%), растително масло (1% ), натриум хлорид, сув пивски квасец (0,3%).

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 27%
Масла и масти 15%
Сурови влакна 2%
Пепел 7.5%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

ПАКУВАЊЕ 2.5 кг. (цена по кг.= 396 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU ADULT MINI (2.5 kg) Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси.   Категорија: Висок премиум   Состав:Дехидрирано пилешко месо (32%), пилешка маст (7%), дехидрирана риба, рибино масло (2%), ориз (25%), пченка(23%), репкина пулпа (4%), растително масло (1% ), натриум хлорид, сув пивски квасец (0,3%).   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 27% Масла и масти .. Category: Product #: 930 Regular price: 890 ден. 890 Available from: ЕКО ПОИНТ