DONUT - BEEF & DUCK (телешко и патка 500 gr.)

DONUT - BEEF & DUCK (телешко и патка 500 gr.)

680 ден.
Потребни наградни поени: 68
Шифра на производ: 668
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Крцкава закуска кој комбинира вкусно говедско месо со деликатно месо од паткини гради.

Задоволството кое ќе обезбеди радост за џвакање и вкусна авантура!

 

Состав: телешка кожа 61%, телешко месо 20%, месо од патки гради 10%, протеин од кикирики 3,5%, глицерин 3,5%.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 60%
Масла и масти 1.5%
Сурови влакна 0.2%
Пепел 2%

 

Пакување: 500 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
DONUT - BEEF & DUCK (телешко и патка 500 gr.) Крцкава закуска кој комбинира вкусно говедско месо со деликатно месо од паткини гради. Задоволството кое ќе обезбеди радост за џвакање и вкусна авантура!   Состав: телешка кожа 61%, телешко месо 20%, месо од патки гради 10%, протеин од кикирики 3,5%, глицерин 3,5%.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 60% Масла и масти 1.5% Сурови влакна.. Category: Product #: 668 Regular price: 680 ден. 680 Available from: ЕКО ПОИНТ