SANABELLE ADULT (Ној)_(2 kg)

SANABELLE ADULT (Ној)_(2 kg)

760 ден.
Потребни наградни поени: 760
Производител: BOSCH SANABELLE CAT
Шифра: 5107
Наградни поени: 2
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соодветна исхрана за возрасни мачки. Билансот на минерали, елементи во трагови и витамини се основа за виталност и поддршка на природната имунолошка одбрана на вашата мачка.

 

Состав: Пилешко месо (свежо, 21%), свеж ној (4%), свеж црн дроб (5%), животинска маст, репкина пулпа, грашок, ленено семе, јајца во прав, квасец (дехидриран, вклучувајќи 0,1% маннанолиго сахариди, 0.06% β-Глукан), брусница, боровинки, школи, цикорија во прав, yucca schidigerа.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 31%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 2.5%
Пепел 6.8%
Влага 10.0%

 

ПАКУВАЊЕ: 2 кг.(цена по кг.= 380 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
BOSCH SANABELLE CAT SANABELLE ADULT (Ној)_(2 kg) Лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соодветна исхрана за возрасни мачки. Билансот на минерали, елементи во трагови и витамини се основа за виталност и поддршка на природната имунолошка одбрана на вашата мачка.   Состав: Пилешко месо (свежо, 21%), свеж ној (4%), свеж црн дроб (5%), животинска маст, репкина пулпа, грашок, ленено семе, јајца во прав, квасец (дехидриран, вклучувајќи 0,1% .. Category: Product #: 5107 Regular price: 760 ден. 760 Available from: ЕКО ПОИНТ