ASTON SUPREME PUPPY & JUNIOR CHICKEN (20 kg)

ASTON SUPREME PUPPY & JUNIOR CHICKEN (20 kg)

3.580 ден.
Потребни наградни поени: 300
Производител: NEKMAR
Шифра: 1553
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетно балансарина храна за млади кучиња во раст, јуниори од средни и големи раси, составена од еден вид на месо - пилешко. 

 

Категорија: Висок премиум

 

СОСТАВ: 32% дехидрирано пилешко месо, пченка, пченица, пилешки маснотии, дехидриран рибен оброк, суво пулпа од цвекло, минерали, витамини.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  28%
Масла и масти  16%
Сурови влакна  2.7%
Пепел  8.5%
Влага  8%

 

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 179 ден.)

 

Земја на потекло: Рецепт на одгледувачница НЕКМАР - Хрватска, произведена во Италија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
NEKMAR ASTON SUPREME PUPPY & JUNIOR CHICKEN (20 kg) Комплетно балансарина храна за млади кучиња во раст, јуниори од средни и големи раси, составена од еден вид на месо - пилешко.    Категорија: Висок премиум   СОСТАВ: 32% дехидрирано пилешко месо, пченка, пченица, пилешки маснотии, дехидриран рибен оброк, суво пулпа од цвекло, минерали, витамини.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини  28% Масла и масти.. Category: Product #: 1553 Regular price: 3.580 ден. 3.580 Available from: ЕКО ПОИНТ