SPECTRUM 32 PUPPY SMALL (12 kg)

SPECTRUM 32 PUPPY SMALL (12 kg)

3.050 ден.3.200 ден.
Потребни наградни поени: 280
Производител: LIDER
Шифра: 115021
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и избалансирана храна за кучиња специјално формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на мали и мали-средни раси на кученца во раст.

 

Категорија: Ултра премиум

 

Концептот SQX е зајакнат со карнитин кој обезбедува одлична силуета на младото кученце.

Содржи Омега 3&6 за здрава кожа и крзно.

 

СОСТАВ: дехидрирано јагнешко месо, кафеав ориз, пилешко масло, пченка, дехидриран пилешки протеин , сув антарктички крил (4%), пченица, хидролизиран пилешки црн дроб, прав од сурутка, пивски квасец, брашно од рогач, Л-карнитин, ксило-олигосахарид, rosmarinus sp. - куркума сп. - витис sp.- sp Citrus. - eugenia sp.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

 
Сурови протеини 32%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5 %
Пепел 9 %

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг. = 245 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
LIDER SPECTRUM 32 PUPPY SMALL (12 kg) Комплетна и избалансирана храна за кучиња специјално формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на мали и мали-средни раси на кученца во раст.   Категорија: Ултра премиум   Концептот SQX е зајакнат со карнитин кој обезбедува одлична силуета на младото кученце. Содржи Омега 3&6 за здрава кожа и крзно.   СОСТАВ: дехидрирано јагнешко месо, кафеав ориз, пилешко масло, пченка.. Category: Product #: 115021 Regular price: 3.050 ден. 3.050 Available from: ЕКО ПОИНТ