MR. BANDIT DENTAL (560 gr.)

MR. BANDIT DENTAL (560 gr.)

400 ден.
Потребни наградни поени: 40
Шифра на производ: 572
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Посебната форма и структура ќе помогнат да се обезбеди здрава насмевка на вашето домашно милениче.

Додавање на витамин Д3, Е и биотинот ќе ја збогатат дневната исхрана на вашето куче.

 

Состав: житарици, производи од растително потекло, екстракт од растителни протеини, месо и животински деривати, минерали (натриум хексамат фосфат 0,6%).

Нутриционистички адитиви: Витамин Д3 200IU/kg, Витамин Е (dl-α- токоферолацетат) 15mg/kg, Биотин 100mcg/kg.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 16%
Масла и масти 2.5%
Сурови влакна 2%
Пепел 6%

 

Пакување: 28 стапчиња (560 гр.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
MR. BANDIT DENTAL (560 gr.) Посебната форма и структура ќе помогнат да се обезбеди здрава насмевка на вашето домашно милениче. Додавање на витамин Д3, Е и биотинот ќе ја збогатат дневната исхрана на вашето куче.   Состав: житарици, производи од растително потекло, екстракт од растителни протеини, месо и животински деривати, минерали (натриум хексамат фосфат 0,6%). Нутриционистички адитиви: Витамин Д3 200IU/kg, Ви.. Category: Product #: 572 Regular price: 400 ден. 400 Available from: ЕКО ПОИНТ