MR. BANDIT - DUCK & RABBIT (патка и зајак 500 gr.)

MR. BANDIT - DUCK & RABBIT (патка и зајак 500 gr.)

550 ден.
Потребни наградни поени: 55
Шифра: 558
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот: Крцкави зајачки уши исполнети со ароматично месо од гради од патка – екстра вкусно и крцкаво.

 

Содржина: месо од гради на патка 60%, зајачки уши 30%, протеин од јаткасти плодови, глицерин.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 45%
Масла и масти 3.5%
Сурови влакна 3%
Пепел 4%

 

Пакување: 500 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
MR. BANDIT - DUCK & RABBIT (патка и зајак 500 gr.) Опис на производот: Крцкави зајачки уши исполнети со ароматично месо од гради од патка – екстра вкусно и крцкаво.   Содржина: месо од гради на патка 60%, зајачки уши 30%, протеин од јаткасти плодови, глицерин.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 45% Масла и масти 3.5% Сурови влакна 3% Пепел 4%   Пакување:.. Category: Product #: 558 Regular price: 550 ден. 550 Available from: ЕКО ПОИНТ