PRESTIGE CAT SEE FISH (10 kg)

PRESTIGE CAT SEE FISH (10 kg)

3.250 ден.3.400 ден.
Потребни наградни поени: 340
Производител: CENNAMO
Шифра: 125301
Наградни поени: 10
Достапност: На залиха
Количина:

Копмплетна храна за возрасни мачки врз основа на протеин од риба харинга. Палетата на кибли PRESTIGE CAT е формулирана за да ги задоволи нутритивните потреби на мачките од која било раса, во различни фази од животот и да им помогне да ја одржат благосостојбата.

 

Категорија: Супер премиум

 

Состав: 22% рибен оброк (100% харинга), пченка, ориз, преработени пилешки протеини, пченични трици, пилешки масти, хидролизиран протеин од лосос 6%, хидролизиран пилешки протеин, минерали, дехидриран квасец (Bio MOS) 0,15%, фруктоолигосахариди ( FOS) 0,06%, Yucca schidigera 0,025%.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 33.5%
Масла и масти 15,5%
Сурови влакна 2.7%
Пепел 7,3%
Калциум 1.1%
Фосфор 0,9%
Магнезиум 0,09%

 

ПАКУВАЊЕ: 10 кг. (цена по кг. 325 ден.)

 

Земја на потелко: Италија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
CENNAMO PRESTIGE CAT SEE FISH (10 kg) Копмплетна храна за возрасни мачки врз основа на протеин од риба харинга. Палетата на кибли PRESTIGE CAT е формулирана за да ги задоволи нутритивните потреби на мачките од која било раса, во различни фази од животот и да им помогне да ја одржат благосостојбата.   Категорија: Супер премиум   Состав: 22% рибен оброк (100% харинга), пченка, ориз, преработени пилешки протеини, пченични три.. Category: Product #: 125301 Regular price: 3.250 ден. 3.250 Available from: ЕКО ПОИНТ