PRESTIGE CAT WHITE MEAT CHICKEN (10 kg)

PRESTIGE CAT WHITE MEAT CHICKEN (10 kg)

3.100 ден.3.300 ден.
Потребни наградни поени: 310
Производител: CENNAMO
Шифра: 125302
Наградни поени: 10
Достапност: На залиха
Количина:

Копмплетна храна за возрасни мачки врз основа на протеин пиле . Палетата на кибли PRESTIGE CAT е формулирана за да ги задоволи нутритивните потреби на мачките од која било раса, во различни фази од животот и да им помогне да ја одржат благосостојбата.

 

Категорија: Супер премиум

 

Состав: 28% преработени пилешки протеини, пченка, ориз, свински чварки, пченични трици, пилешки масти, хидролизиран пилешки протеин, риба оброк, хидролизиран свински протеин, (Plantago psyllium) 0,06%, минерали, дехидриран квасец (Bio MOS) 0,15%, фруктоолигосахариди (FOS) 0,06%, Yucca schidigera 0,025%.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 34%
Масла и масти 14,5%
Сурови влакна 2.3%
Пепел 7,5%
Калциум 1.1%
Фосфор 0,9%
Магнезиум 0,09%

 

ПАКУВАЊЕ: 10 кг. (цена по кг. 310 ден.)

 

Земја на потелко: Италија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
CENNAMO PRESTIGE CAT WHITE MEAT CHICKEN (10 kg) Копмплетна храна за возрасни мачки врз основа на протеин пиле . Палетата на кибли PRESTIGE CAT е формулирана за да ги задоволи нутритивните потреби на мачките од која било раса, во различни фази од животот и да им помогне да ја одржат благосостојбата.   Категорија: Супер премиум   Состав: 28% преработени пилешки протеини, пченка, ориз, свински чварки, пченични трици, пилешки масти, хид.. Category: Product #: 125302 Regular price: 3.100 ден. 3.100 Available from: ЕКО ПОИНТ