ASTON SUPREME PUPPY & JUNIOR CHICKEN (20 kg)

ASTON SUPREME PUPPY & JUNIOR CHICKEN (20 kg)

3.090 ден.
без ДДВ: 2.619 ден. Потребни наградни поени: 300
Производител: NEKMAR
Шифра на производ: 1553
Наградни поени: 6
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетно балансарина храна за млади кучиња во раст, јуниори од средни и големи раси, составена од еден вид на месо - пилешко. 

 

Категорија: Висок премиум

 

СОСТАВ: 32% дехидрирано пилешко месо, пченка, пченица, пилешки маснотии, дехидриран рибен оброк, суво пулпа од цвекло, минерали, витамини.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  28%
Масла и масти  16%
Сурови влакна  2.7%
Пепел  8.5%
Влага  8%

 

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 155 ден.)

 

Земја на потекло: Рецепт на одгледувачница НЕКМАР - Хрватска, произведена во Италија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS