АЛАТКИ ЗА ЧЕШЛАЊЕ (Grooming)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-9%
FURMINATOR S
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за мали раси на куч..
500 ден.550 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-8%
FURMINATOR L
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за големи раси на к..
550 ден.600 ден.
без ДДВ: 466 ден.
FURMINATOR M
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за средни и мали ра..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
FURMINATOR L
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за големи раси на к..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS