Хигиена на уста и заби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CROCI DENTAL DEFENCE_Backon (80 gr)
Меки стапчиња за заби со вкус на сланина за средни и големи раси на кучиња.   Оралната хи..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
-8%
CROCI DENTAL DEFENCE_Cheese (80 gr)
Меки стапчиња за заби со вкус на сирење за средни и големи раси на кучиња.   Оралната хиг..
120 ден.130 ден.
без ДДВ: 102 ден.
CROCI DENTAL DEFENCE_Зелен чај (80 gr)
Меки стапчиња за заби со зелен чај за мали и средни раси на кучиња.   Оралната хигиена за..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
AQUADENT
Aquadent е раствор против плаки (забни наслаги) и формирање на забен камен кај кучиња и мачки. &n..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
ZAHNPFLEGE (чистење забен камен)
КАПКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБЕН КАМЕН ЗАКУЧИЊА И МАЧКИ   Редовната употреба на капките спречува та..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
-18%
CROCI DENTAL DEFENCE_Milk (80 gr)
Меки стапчиња за заби со млечен вкус за мали и средни раси на кучиња..   Оралната хигиена..
90 ден.110 ден.
без ДДВ: 76 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS