Хигиена на уста и заби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-9%
PLAQUE OFF
Препарат за кучиња и мачки кој го намалува создавањето наслаги и формирањето на забен камен. &nbs..
850 ден.930 ден.
без ДДВ: 720 ден.
DENTIFRICE ENZYMATIC_Паста за заби (70 gr.)
Ензимската паста за заби VIRBAC помага да се спречи акумулација на дентален плак и забен камен. Б..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
VET AQUADENT
Aquadent е раствор против плаки (забни наслаги) и формирање на забен камен кај кучиња и мачки. &n..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
ZAHNPFLEGE (чистење забен камен)
КАПКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБЕН КАМЕН ЗАКУЧИЊА И МАЧКИ   Редовната употреба на капките спречува та..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS