Прекумерна тежина

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
EMINENT LIGHT/ WEIGHT CONTROL (15+2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ПЧЕНИЦА (GLUTEN FREE), ЗА КУЧИЊА СО ПРЕКУМЕРНА ТЕЖИНА, КУЧИЊА СО ТЕН..
3.890 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
CARE ADULT MINI LIGHT&STERILIZED (Зајак и лосос) (7 kg)
Храна за стерилизирани мини раси кучиња. Хипоалергена храна на база на зајачко и лосос. Хипоалерг..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
-20%
ALTHEA  LIGHT ADULT MINI (2 kg)
Althea Light Mini е комплетна сува храна, формулирана за возрасни кучиња со прекумерна тежина од мал..
550 ден.690 ден.
без ДДВ: 466 ден.
-17%
ALTHEA  LIGHT (14 kg)
Althea Light e комплетна сува храна, формулирана за возрасни кучиња и сениори од средни и големи рас..
2.990 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
REFLEX + LIGHT&STERILISED LAMB&RICE (15 kg)
Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за стерилизирани и кучиња со прекумерна тежина, с..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
EUKANUBA OVERWEIGT (12kg)
Комплетен избалансиран дневен оброк за возрасни кучиња од сите раси кои имаат проблем со прекумернат..
4.650 ден.
без ДДВ: 3.941 ден.
-11%
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (3 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
790 ден.890 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-3%
BOSCH ADULT LAMB & RICE (20 kg)
Балансирана високо квалитетна храна за возрасни кучиња со нормална активнсот. Ниската калорична содр..
3.890 ден.3.990 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
TRENDLINE ADULT MEDIUM&LARGE BEEF (15 kg)
Комплетна храна на база на говедско месо за средни и големи раси на возраст над 15 месеци старо..
2.380 ден.
без ДДВ: 2.017 ден.
TRENDLINE ADULT MEDIUM&LARGE LAMB&RICE (15 kg)
Комплетна храна на база на јагнешко месо за средни и големи раси на возраст над 15 месеци ..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
-11%
BRIT LIGHT (15 kg)
Комплетна формула со мисиркино и пилешко месо (вкупно 40%) и овес за исхрана на кучиња со прекумерна..
2.890 ден.3.250 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
-6%
BOSCH LIGHT (12.5 kg)
Комплетна храна со намалена енергетска компонента, со само 6% масленост и покачен процент на сурови ..
3.790 ден.4.050 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
BOSCH MAXI ADULT (15 kg)
Целосна балансирана храна за возрасни кучиња од големи раси над 25 кг телесна тежина, со нормална фи..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
-1%
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (15 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
4.090 ден.4.150 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS