CAT (возрасни)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PURE FILLETS CHICKEN&SMOKED FISH (30 gr.)
Mr. Bandit Pure Filets се парчиња месо за мачки со најголеми барања. Чистите филети се задоволств..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
CRUNCHY POCKET SALMON (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CRUNCHY POCKET TUNA & CHICKEN (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CRUNCHY POCKET TUNA (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CRUNCHY POCKET TUNA & SHRIMP (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CREAMY MOUSSE TUNA (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
CREAMY MOUSSE SALMON (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
CREAMY MOUSSE CHICKEN&SHRIMP (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
CREAMY MOUSSE CHICKEN (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
JUICY ROLLS YOLK (40 gr.)
Mr. Bandit Juicy Rolls се задоволства во форма на крокети со вкусен фил за големи и мали мачки. Т..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
JUICY ROLLS BEEF (40 gr.)
Mr. Bandit Juicy Rolls се задоволства во форма на крокети со вкусен фил за големи и мали мачки. Т..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
JUICY ROLLS SALMON (40 gr.)
Mr. Bandit Juicy Rolls се задоволства во форма на крокети со вкусен фил за големи и мали мачки. Т..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
-17%
EMINENT CAT LIGHT / STERILE (2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ПЧЕНИЦА, БЕЗ ГЛУТЕН (GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ СО ПРЕКУМЕРНА ТЕЖИНА, КАКО И..
650 ден.780 ден.
без ДДВ: 551 ден.
-17%
EMINENT CAT ADULT SALMON & CHICKEN (2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ПЧЕНИЦА, БЕЗ ГЛУТЕН (GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ СО МЕСО ОД ЛОСОС.   ..
650 ден.780 ден.
без ДДВ: 551 ден.
-17%
EMINENT ADULT CAT CHICKEN (2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ПЧЕНИЦА, БЕЗ ГЛУТЕН (GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ СО ПИЛЕШКО МЕСО.   ..
650 ден.780 ден.
без ДДВ: 551 ден.
ADVANCE CAT ADULT SALMON SENSITIVE (3 kg)
ADVANCE Sensitive е комплетна и избалансирана храна формулирана за мачки со чувствителен стомак..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
CENNAMO STAR CAT MIX (15 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки кои живеат и внатре и надвор од домот. Проучени и формулирани од н..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
PREBIMMUNE (паста)
# ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА #   Biochem PREBIMMUNE – за моментално зголемување на неспецифичен иму..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
BRIT CARE CAT ADULT DUCK&TURKEY (Патка и Мисирка) (85 gr)
Комплетна супер премиум влажна храна за возрасни и стерилизирани мачки, со патка мисирка, морков и р..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
BRIT CARE CAT ADULT SALMON (Лосос) (85 gr)
Филети во сос збогатени со морско растение и настурциум. Комплетна суперпремиум храна без жито за..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET CAT HIPOALERGENIC (200 gr)
Комплетна диетална храна за мачки - намалување на нетолеранцијата на состојки и хранливи материи. ..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET CAT GASTROINTESTINAL (200 gr)
Комплетна диететска храна за мачки - намалување на акутни цревни апсорптивни нарушувања, компензациј..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
BRIT Салама за маче (Пиле и зајак) (180 гр.)
Комплетна храна за мачки.   Вкусна храна со вкус со висока содржина на пилешко и зајаци з..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
BRIT CAT ADULT (Пиле и мисирка) (100 gr.)
Комплетна влажна храна за возрасни мачки. Дел од секојдневната рутина на вашата мачка е нејзината..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
BRIT CAT ADULT (Лосос и Пастрмка) (100 gr.)
Комплетна влажна храна за возрасни мачки. Дел од секојдневната рутина на вашата мачка е нејзината..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
BRIT CAT ADULT (Говедско и грашок) (100 gr.)
Комплетна влажна храна за возрасни мачки. Дел од секојдневната рутина на вашата мачка е нејзината..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
RAW PALEO STERILISED CAT (2/6 kg)
Исклучително вкусна храна без житарици (grain free/gluten free) развиена за стерилизирани мачки. ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-11%
TOP CAT MEAT (20 kg)
Комплетна, избалансирана, сува храна за мачки со висока хранлива вредност, способна да понуди оптима..
2.850 ден.3.200 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-10%
TOP CAT CHICKEN (20 kg)
TOP CHICKEN е комплетна сува храна, формулирана за одржување на возрасни мачки. Нуди оптимал..
2.750 ден.3.050 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-11%
TOP CAT FISH (20 kg)
TOP FISH богата со лосос е комплетна сува храна, формулирана за одржување на возрасни мачки. Нуди..
2.850 ден.3.200 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-7%
DIAMANT MANZO & POLO CAT (15 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки.   Категорија: Висок премиум   Со намалената..
2.750 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
Brit Care Cat Grain-Free HAIRCARE HEALTHY AND SHINY COAT (7 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки со посебна грижа за кожата.   Категорија: Супер премиум..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS