Витамини минерали суплементи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
VET EXPERT VETERINARY DIET URINARY CAT (2 kg)
Диететска храна препорачана за мачки за да помогне во растворање и да се спречи формирање на камења ..
1.100 ден.1.300 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-15%
VET EXPERT VETERINARY DIET RENAL ELIMINATION (2 kg)
Специјализирана диета наменета за кучиња со бубрежна инсуфициенција, а како монопротеинска диета ист..
1.100 ден.1.300 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-12%
VET EXPERT MOBILITY ELIMINATION (2 kg)
Специјализирана диета наменета за кучиња со остеоартритис, а како монопротеинска диета исто така пог..
1.150 ден.1.300 ден.
без ДДВ: 975 ден.
-21%
VET EXPERT VETERINARY DIET HEPATIC (2 kg)
Диетална храна за возрасни кучиња наменета за поддршка на функцијата на црниот дроб во случај на нег..
1.100 ден.1.400 ден.
без ДДВ: 932 ден.
HEPATIALE FORTE (мали раси и мачки)
Препаратот е суплемент кој помага во регенерација и ревитализација на оштетениот црн дроб, во случај..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
ARTHROVET COMPLEX (средни и големи раси)
Додаток за мачки и кучиња за ревитализација на зглобна 'рскавица и дисфункции на зглобовите. &nbs..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
NEKMAR MUSCLE DPR
Muscle DPR е суплемент за кучиња и коњи базирана на рафинирано масло од оризови трици што ја зголему..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
SALMON OIL (Масло од лосос)
100% чисто висококвалитетно масло од лосос со потекло од Европа богато со Омега3 масни киселини. ..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
Cal+De+Phos GIANT (2200 mg/30 tbl)
Cal + De + Phos Vet е висококвалитетен додаток на калциум за кучиња.   Таблетите Cal + De..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
L-TAURIN
L-Taurine Liquid - Таурин за мачки е есенцијална аминокиселина што мачките мора да ја консумираат за..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
PROBIOVET (40 tbl)
ПРОБИОВЕТ е пробиотик за кучиња и мачки кој природно ја контролира и спречува појавата на бактериски..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
PROBIOVET (10 tbl)
ПРОБИОВЕТ е пробиотик за кучиња и мачки кој природно ја контролира и спречува појавата на бактериски..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
ARTROPET FORTE (60 tbl)
ARTROPET FORTE таблетите за кучиња влијаат на регенерацијата на меките ткива, 'рскавицата и зглобови..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
OLIGOVET PET
Таблетите OLIGOVET PET, како хелатен додаток, се висококвалитетен комплекс на витамини, микро и макр..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
AD3E PETVET
Капките од АД3Е за кучиња и мачки го промовираат растот на младите животни. Витамините А и Д се есен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
DOG IN SHAPE
Dog in Shape е протеинско-минерален додаток кој обезбедува висока концентрација на витамини, минерал..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
DOG ENERGY BOOSTER
Додатокот Dog Energy Booster за кучиња овозможува: Побрзо и полесно формирање на мускулна маса на..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
COMPLEX-B IMUNO
Б-комплекс витамин - таблети за кучиња и мачки како додаток во исхраната   Complex-B Immu..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
CARBODETOX
Додатокот CarboDeTox има повеќекратни ефекти и помага во случај на проблеми и тешкотии во дигестивни..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
ARTROPET ULTRA PREMIUM (90 tbl)
ЗА ЗДРАВ МУСКУЛЕН И КОСКЕН СИСТЕМ НА ВАШЕТО КУЧЕ - ARTROPET ULTRA FORTE PREMIUM SERIA   Д..
2.170 ден.
без ДДВ: 1.839 ден.
ARTROPET ULTRA PREMIUM (30 tbl)
ЗА ЗДРАВ МУСКУЛЕН И КОСКЕН СИСТЕМ НА ВАШЕТО КУЧЕ - ARTROPET ULTRA FORTE PREMIUM SERIA   Д..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Cal+De+Phos Premium Gold (2000 mg/90 tbl)
Cal + De + Phos Vet Premium е висококвалитетен калциумски препарат за кучиња кој го зголемува нивото..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Cal+De+Phos Premium (1300 mg/60 tbl)
Cal + De + Phos Vet Premium е висококвалитетен калциумски препарат за кучиња кој го зголемува нивото..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Cal+De+Phos (750 mg/60 tbl)
Cal + De + Phos Vet е висококвалитетен додаток на калциум за кучиња.   Таблетите Cal + De..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
STRESSVET
STRESSVET – комплементарен суплемент за кучиња и мачки – со Valeriana, L-триптофан и Мелиса – за хра..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
CORVET
Диететски комплементарен суплемент за кучиња и мачки – за хранлива поддршка на работата на срцето во..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
VI - MIN (1 kg)
VI - MIN е високо ефикасен витаминско  минерален концентрат за дополнување на домашните оброци ..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
HEPATIALE FORTE (средни и големи раси)
Препаратот е суплемент кој помага во регенерација и ревитализација на оштетениот црн дроб, во случај..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
URINOVET CAT
URINOVET CAT се користи за поддршка на правилното функционирање на уринарниот систем кај мачките. Се..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
MULTIVIT FORTE (50 tbl)
Индикации: Производот е дизајниран како витаминско-минерален додаток за кучиња и мачки и сите други ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
CAL-D_VIT (50 tbl)
Состав: Ca (калциум) 180 mg, P (фосфор) 110 mg, вит. D3 250 IU, вит. А 5000 IU, вит. Е 5 mg. &nbs..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
-5%
ARTHROVET COLLAGEN
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Поддршка за кучиња и мачки со нарушена функција на зглобната 'рскав..
1.500 ден.1.580 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS