Каишки (Collar)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CAMON COLAR LARGE_75 sm (> 30 kg)
Ремче Леис против надворешни паразити и инсекти, за кучиња над 30 кг. телесна тежина   Ов..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
CAMON COLAR MEDIUM_60 sm (> 10 kg)
Ремче Леис против надворешни паразити и инсекти, за кучиња над 10 кг. телесна тежина   Ов..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
CAMON COLAR SMALL_35 sm (< 10 kg)
Ремче Леис против надворешни паразити и инсекти, за кучиња до 10 кг. телесна тежина   Ово..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
ECOLIFE COLLAR Medium (8-20 kg)
Каишка за околу врат за заштита од несакани надворешни празати за средни раси на кучиња од 8-20 кг. ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS