КЕСИ ЗА ИЗМЕТ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
КЕСИ ЗА ИЗМЕТ
Кеси за собирање измет. Четири ролни во пакување. ..
99 ден.120 ден.
без ДДВ: 84 ден.
КЕСИ ЗА ИЗМЕТ
Кеси практични за собирање измет. 8 (осум) ролни во пакување.   ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS