ВОЗРАСНИ - ADULT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PURE FILLETS CHICKEN&SMOKED FISH (30 gr.)
Mr. Bandit Pure Filets се парчиња месо за мачки со најголеми барања. Чистите филети се задоволств..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
CRUNCHY POCKET SALMON (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CRUNCHY POCKET TUNA & CHICKEN (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CRUNCHY POCKET TUNA (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CRUNCHY POCKET TUNA & SHRIMP (40 gr.)
Mr. Bandit Crunchy Pockets се крцкави, месни колачиња збогатени со таурин. Полни со месести задов..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
CREAMY MOUSSE TUNA (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
CREAMY MOUSSE SALMON (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
-17%
EMINENT CAT LIGHT / STERILE (2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ПЧЕНИЦА, БЕЗ ГЛУТЕН (GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ СО ПРЕКУМЕРНА ТЕЖИНА, КАКО И..
650 ден.780 ден.
без ДДВ: 551 ден.
-17%
EMINENT ADULT CAT CHICKEN (2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ПЧЕНИЦА, БЕЗ ГЛУТЕН (GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ СО ПИЛЕШКО МЕСО.   ..
650 ден.780 ден.
без ДДВ: 551 ден.
ADVANCE CAT ADULT SALMON SENSITIVE (3 kg)
ADVANCE Sensitive е комплетна и избалансирана храна формулирана за мачки со чувствителен стомак..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
-7%
CENNAMO STAR CAT MIX (15 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки кои живеат и внатре и надвор од домот. Проучени и формулирани од н..
2.590 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
BRIT CARE CAT ADULT DUCK&TURKEY (Патка и Мисирка) (85 gr)
Комплетна супер премиум влажна храна за возрасни и стерилизирани мачки, со патка мисирка, морков и р..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
BRIT CARE CAT ADULT SALMON (Лосос) (85 gr)
Филети во сос збогатени со морско растение и настурциум. Комплетна суперпремиум храна без жито за..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET CAT HIPOALERGENIC (200 gr)
Комплетна диетална храна за мачки - намалување на нетолеранцијата на состојки и хранливи материи. ..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET CAT GASTROINTESTINAL (200 gr)
Комплетна диететска храна за мачки - намалување на акутни цревни апсорптивни нарушувања, компензациј..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
BRIT Салама за маче (Пиле и зајак) (180 гр.)
Комплетна храна за мачки.   Вкусна храна со вкус со висока содржина на пилешко и зајаци з..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
BRIT CAT ADULT (Пиле и мисирка) (100 gr.)
Комплетна влажна храна за возрасни мачки. Дел од секојдневната рутина на вашата мачка е нејзината..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
-11%
TOP CAT MEAT (20 kg)
Комплетна, избалансирана, сува храна за мачки со висока хранлива вредност, способна да понуди оптима..
2.850 ден.3.200 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-10%
TOP CAT CHICKEN (20 kg)
TOP CHICKEN е комплетна сува храна, формулирана за одржување на возрасни мачки. Нуди оптимал..
2.750 ден.3.050 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-14%
TOP CAT FISH (20 kg)
TOP FISH богата со лосос е комплетна сува храна, формулирана за одржување на возрасни мачки. Нуди..
2.750 ден.3.200 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-7%
DIAMANT MANZO & POLO CAT (15 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки.   Категорија: Висок премиум   Со намалената..
2.750 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
Brit Care Cat Grain-Free HAIRCARE HEALTHY AND SHINY COAT (7 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки со посебна грижа за кожата.   Категорија: Супер премиум..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
-18%
CLUB 4 PAWS CAT ТЕЛЕШКО  (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 78% свежо месо (телешко) и месни состојки на парчиња и апетитен желе, ..
32 ден.39 ден.
без ДДВ: 27 ден.
CLUB 4 PAWS CAT LOSOS (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 77% свежо месо од лосос и месни состојки на парчиња и апетитен желе, к..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
-10%
CLUB 4 PAWS CAT ЗАЈАК (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 77% свежо месо од зајак и месни состојки на парчиња и апетитен желе, к..
35 ден.39 ден.
без ДДВ: 30 ден.
-17%
MY LOVE FISH (100 gr)
Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во прв..
29 ден.35 ден.
без ДДВ: 25 ден.
-17%
MY LOVE CHICKEN (100 gr)
Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во прв..
29 ден.35 ден.
без ДДВ: 25 ден.
IAMS CAT ADULT LAMB_јагне (10 kg)
Лесно сварлива сува храна за возрасни мачки, БЕЗ ПЧЕНИЦАсо вреден протеин од живина и јагнешко месо,..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
IAMS CAT ADULT (10 kg)
IAMS храна зa возрасни мачки на база на пилешко, БЕЗ ПЧЕНИЦА препорачана за мачиња над 1 година..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
ADVANCE CAT ADULT (3 kg)
Штом вашата мачка ќе влезе во возрасна доба, нејзините нутритивни потреби се менуваат и ѝ треба хран..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-13%
BRIT CARE ADULT CAT SALMON (8 kg)
Kомплетна храна на база на лосос за возрасни мачки. Вкусна, апетитна премиум храна за мачки напра..
1.950 ден.2.250 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
-2%
BRIT CARE ADULT CAT CHICKEN (8 kg)
Kомплетна храна на база на пилешко за возрасни мачки. Вкусна, апетитна премиум храна за мачки нап..
2.150 ден.2.190 ден.
без ДДВ: 1.822 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS