Најдобро продавани
-8%
EUKANUBA PUPPY LARGE BREED (18 kg)
3.850 ден.4.200 ден.
3.850 ден.4.200 ден.
-10%
TOP PREMIUM BEEF (20 kg)
2.650 ден.2.950 ден.
2.650 ден.2.950 ден.

Рекламација и враќање на производ

Ве молиме пополнете го формуларот подолу, за да побарате Авторизациски број за рекламација и враќање на производ.

Информации за нарачка

Име:*
Презиме:*
Е-пошта:*
Телефон/Мобилен:*
Нарачка бр.:*
Датум на нарачка

Информации за производот и Причина за рекламација / враќање

Име на производ:*
Код на производот:*
Количина:

Причина за рекламација / враќање:*

Производот е отворен:

Наведете повеќе детали за неисправниот производ или наведете други детали:

Внесете го кодот за верификација:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS