Ревитализација на зглобови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ARTHROVET COMPLEX (90 tbl-средни и големи раси)
Додаток за мачки и кучиња за ревитализација на зглобна 'рскавица и дисфункции на зглобовите. &nbs..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
ARTROPET FORTE (60 tbl)
ARTROPET FORTE таблетите за кучиња влијаат на регенерацијата на меките ткива, 'рскавицата и зглобови..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
-4%
ARTROPET ULTRA PREMIUM (90 tbl)
ЗА ЗДРАВ МУСКУЛЕН И КОСКЕН СИСТЕМ НА ВАШЕТО КУЧЕ - ARTROPET ULTRA FORTE PREMIUM SERIA   Д..
2.090 ден.2.170 ден.
без ДДВ: 1.771 ден.
ARTROPET ULTRA PREMIUM (30 tbl)
ЗА ЗДРАВ МУСКУЛЕН И КОСКЕН СИСТЕМ НА ВАШЕТО КУЧЕ - ARTROPET ULTRA FORTE PREMIUM SERIA   Д..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
ARTHROVET COLLAGEN (60 кесички)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Поддршка за кучиња и мачки со нарушена функција на зглобната 'рскав..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
ARTHROVET COMPLEX (60 tbi - мали раси)
Додаток за мачки и кучиња за ревитализација на зглобна 'рскавица и дисфункции на зглобовите. &nbs..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
-8%
ANTI ARTROZIN (80 tbl)
Анти артрозин се суплементи во таблетарна форма кој содржи глукозамин и хондроитин (главни компонент..
550 ден.600 ден.
без ДДВ: 466 ден.
CONNECTEN
За заштита и регенарација на зглобови и ‘рскавици (тетиви, лигаменти, сврзно и меко ткиво)..
1.780 ден.
без ДДВ: 1.695 ден.
MOBILITIVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Една таблета содржи: Глукозами..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS