Поддршка на срце

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
OIL ESSENNCE NATURAL (250 ml)
Производ на база на ладно пресувани масла кои претставуваат природен извор на Омега 3, 6, 9 масни ки..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
BRIT CARE SALMON OIL (0.5 / 1 litar)
Маслото од лосос е додаток во исхраната за кучиња. Тој е совршен извор на омега 3 масни киселини (EP..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
SALMON OIL NEKMAR (Масло од лосос)
100% чисто висококвалитетно масло од лосос со потекло од Европа богато со Омега3 масни киселини. ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
L-TAURIN
L-Taurine Liquid - Таурин за мачки е есенцијална аминокиселина што мачките мора да ја консумираат за..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
CORVET
Диететски комплементарен суплемент за кучиња и мачки – за хранлива поддршка на работата на срцето во..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-7%
CARDIOVET (90 tbl)
Наменето за кучиња со срцева слабост.   Додатокот содржи високи концентрации на состојки ..
1.390 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS