Поддршка на срце

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SALMON OIL (Масло од лосос)
100% чисто висококвалитетно масло од лосос со потекло од Европа богато со Омега3 масни киселини. ..
1.580 ден.
без ДДВ: 1.339 ден.
L-TAURIN
L-Taurine Liquid - Таурин за мачки е есенцијална аминокиселина што мачките мора да ја консумираат за..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
CORVET
Диететски комплементарен суплемент за кучиња и мачки – за хранлива поддршка на работата на срцето во..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
CARDIOVET
Наменето за кучиња со срцева слабост.   Додатокот содржи високи концентрации на состојки ..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS