Кожа и влакно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VETOSKIN мали кучиња и мачки (60 tbl)
Производ дизајниран за мачки и кучиња и од мали раси за одржување на оптималната состојба на кожата ..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
VITA DERM OMEGA (50 tbl)
Високо ниво на Омега-3 и Омега-6 есенцијални масни киселини, како и витамин Е за одржување на здрава..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
SKIN & COAT (30 tbl)
Препаратот е наменет за кучиња и мачки за одржување на оптималната состојба на кожата и квалитетот н..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
OIL ESSENNCE NATURAL (250 ml)
Производ на база на ладно пресувани масла кои претставуваат природен извор на Омега 3, 6, 9 масни ки..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
BRIT CARE SALMON OIL (0.5 / 1 litar)
Маслото од лосос е додаток во исхраната за кучиња. Тој е совршен извор на омега 3 масни киселини (EP..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
SALMON OIL NEKMAR (Масло од лосос)
100% чисто висококвалитетно масло од лосос со потекло од Европа богато со Омега3 масни киселини. ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
L-TAURIN
L-Taurine Liquid - Таурин за мачки е есенцијална аминокиселина што мачките мора да ја консумираат за..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
OLIGOVET PET
Таблетите OLIGOVET PET, како хелатен додаток, се висококвалитетен комплекс на витамини, микро и макр..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
AD3E PETVET
Капките од АД3Е за кучиња и мачки го промовираат растот на младите животни. Витамините А и Д се есен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
DOG IN SHAPE
Dog in Shape е протеинско-минерален додаток кој обезбедува висока концентрација на витамини, минерал..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
COMPLEX-B IMUNO
Б-комплекс витамин - таблети за кучиња и мачки како додаток во исхраната   Complex-B Immu..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
VI - MIN (1 kg)
VI - MIN е високо ефикасен витаминско  минерален концентрат за дополнување на домашните оброци ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
MEGADERM
Идеален производ за кучиња и мачки со проблематична кожа, како и оние со нормална кожа. Помага во сп..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
VETOSKIN големи раси и мачки (90 tbl)
Додаток за мачки и кучиња со проблематична кожа (рани, перут), кожа со нарушена функција (алопеција,..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
ALLERDERM® Spot-On
Природен липиден комплекс, формулиран за нега на кожата на кучиња и мачки со компромитирана кожа. Фо..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
SEMAVIT
SEMAVIT-от посебно се препорачува кај изразито физички активните кучиња (тренинзи, трки, лов и било ..
590 ден.
без ДДВ: 562 ден.
BIOMIX
За квалитетно, сјајно и убаво крзно BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и..
690 ден.
без ДДВ: 657 ден.
BIOMIX PLUS
За подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и&nb..
790 ден.
без ДДВ: 752 ден.
BETA CAROTEN
За пигментација и убава боја на крзното Производот Beta Caroten (про-витамин A) е намен..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
MULTIKANEVIT
Состав: Витамин А - 166 IU, витамин Д3 - 25 ИЕ, витамин Е ацетат - 0,5 мг, Витамин ПП - 2,5 мг, Вита..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-10%
DERMAVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Состав: протеини 17,9%, маст..
690 ден.770 ден.
без ДДВ: 585 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS