Дијабетичари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HEPATO PROTECT (80 tbl)
Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обнову..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET DIABETIS (2 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња со дијагноза Diabetis Melitus за регулирање на снабдувањето со гл..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
CANINE DIABETIC (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Farmina Vet Life Diabetic е комплетна храна за возрасни кучиња форм..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS