Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-5%
ADVANCE MAXI ADULT (14 kg)
Комплетна формула, наменета за возрасни кучиња (от 2 до 7 години) големи раси (над 25 кг како возрас..
4.100 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.475 ден.
-5%
ADVANCE MAXI PAPPY (12 kg)
Високо квалитетна храна за големи раси на кучиња на возраст од 2 до 12 месеца, како и за гравидни и ..
3.950 ден.4.150 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-3%
ADVANCE MINI ADULT (7.5 kg)
Високо квалитетна храна за мали раси на кучиња над 8 месеци до 8 години. Содржи формула со повисо..
2.590 ден.2.670 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
-3%
ADVANCE MINI PUPPY (3 kg)
Висококвалитетна храна за мали раси на кучиња на возраст од 2 до 10 месеца, за гравидни и кучки во л..
1.250 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-11%
ADVANCE PAPPY MEDIUM (3 kg)
Високо квалитетна храна за средни раси на кученца во раст на возраст од 2 до 12 месеца, како и за гр..
1.200 ден.1.350 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
-13%
ALFA PLUS Beef&Lamb (говедско&јагне) (20kg)
Алфа Плус е храна за возрасни кучиња од средни и големи раси.   Катеорија: Висок премиум ..
2.490 ден.2.850 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-13%
ALTHEA ADULT MEDIUM&LARGE (14 kg)
Althea Mare e Monti е комплетна храна формулирана за возрасни кучиња од средни и големи раси. &nb..
2.500 ден.2.880 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
-11%
ALTHEA PUPPY&JUNIOR (14 kg)
Althea Puppy & Junior е целосна храна формулирана за кученца од средни и големи раси.   ..
2.550 ден.2.850 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
-11%
ALTHEA SENIOR 7+ MEDIUM&MAXI (14 kg)
Althea Senior е комплетна сува храна формулирана за постари кучиња (сениори од 7 годишна возраст и п..
2.550 ден.2.880 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
-5%
ARTHROVET COLLAGEN
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Поддршка за кучиња и мачки со нарушена функција на зглобната 'рскав..
1.500 ден.1.580 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
-8%
BONNIE ADULT BEEF (15 kg)
Комплетна и балансирана храна со говедско за средни и големи раси на возраст возрасни кучиња над 18 ..
2.300 ден.2.500 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
-10%
BONNIE CAT KITTEN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна и балансирана храна на база на пилешко месо за исхрана на мачиња во фаза на растење. &n..
350 ден.390 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-5%
BOSCH ADULT LAMB & RICE (јагнешко и ориз) (15 kg)
Lamb & Rice е избалансирана целосна храна за сите возрасни кучиња од средни и големи раси со нор..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
-5%
BOSCH ADULT MENUE (15 kg)
Мени за возрасни од средни и големи раси ( над 10 kg. телесна тежина) со избалансиран состав на прот..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
-4%
BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )
Puppy Lamb and Rice е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење и..
3.650 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.
-5%
BOSCH MAXI JUNIOR (15kg)
Комплетна храна за одгледување на кученца од големи раси (над 25 кг телесна тежина на возрасна единк..
4.150 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 3.517 ден.
-7%
BREKKIES CHICKEN (20 kg)
Комплетна храна за кучиња во комбинација од пилешко месо и зеленчук. Во храната се вклучени корисни ..
3.490 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-9%
BREKKIES JUNIOR (20 kg)
Комплетна храна за млади кучиња од 1 до 12 месеци старост, наменета за средни и големи раси на кучен..
3.850 ден.4.250 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
-5%
BREKKIES MIX LAMB (20 kg)
Комплетна храна за кучиња со јагнешко месо, ориз и зеленчук, наменета за возрасни кучиња од средни и..
3.550 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
-8%
BRIT ADULT S (8 kg)
Комплетна пилешка формула (50% пилешко месо) за возрасни кучиња од мали раси (1-10 кг телесна тежина..
1.790 ден.1.950 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
-14%
BRIT CARE ADULT SMALL BREED LAMB & Rice (ЈАГНЕШКО и ориз) (3 kg)
Комплетен високо квалитетен оброк за возрасни кучиња од мали раси (1-10 кг. телесна тежина). Хр..
1.190 ден.1.390 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-7%
BRIT CARE DOG SHOW CHAMPION (3 kg)
Комплетна храна на база на лосос и харинга (45%) за возрасни кучиња од сите раси.   Катег..
1.250 ден.1.350 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-12%
BRIT CARE GRAIN-FREE ADULT SALMON & Potato (ЛОСОС и компир) (3 kg)
Комплетна формула наменета за возрасни кучиња од мали и средни раси, лесно сварлива, деклариран..
1.190 ден.1.350 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-19%
BRIT CARE MINI GRAIN FREE (2 kg)
Комплетна храна на база на лосос и туна (45%) за возрасни кучиња од мали и мини раси (под 10 кг. тел..
1.050 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 890 ден.
-7%
BRIT CARE PUPPY LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (3 kg)
Високо квалитетна, хипоалергена храна на база на јагнешко и ориз, формулирана за исхрана на кученца ..
1.300 ден.1.400 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
-15%
BRIT CARE SENSITIVE VENISON&POTATO (СРНА и компир) (3kg)
Комплетна висококвалитетна хипоалергена формула за возрасни кучиња од сите раси на база на месо од с..
1.350 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-5%
BRIT CARE WEIGHT LOSS HYPOALERGENIC RABBIT & RICE (ЗАЈАК и ориз) (12 kg)
Комплетна храна за кучиња со прекумерна тежина (Weight&fat control), кучиња склони на дебелеење ..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
-3%
BRIT FRESH DUCK (12 kg)
Свежа патка (свежо 40% + дехидрирано 30%) со просо, тиквички, спанаќ и невен. Супер премиум формула ..
3.850 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
-11%
BRIT LIGHT (15 kg)
Комплетна формула со мисиркино и пилешко месо (вкупно 40%) и овес за исхрана на кучиња со прекумерна..
2.950 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
-11%
BRIT NATURE ADULT L (15 kg)
Целосна формула на база на пилешко месо наменета за возрасни кучиња од големи раси (25-45 кг. телесн..
2.950 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
-11%
BRIT NATURE ADULT M (15 kg)
Целосна формула на база на пилешко месо (45%) наменета за возрасни кучиња од средни раси (10-25 кг. ..
2.950 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
-11%
BRIT NATURE ADULT XL (15 kg)
Целосна формула на база на пилешко месо наменета за возрасни кучиња од големи раси, со оптимален соо..
2.950 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS