Лајшманиоза (LEISHMANIASIS)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
ADVANCE URINARY LOW PURINE (12 kg)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за кучиња со уринарни проблеми и погодна за медицински трети..
5.900 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS