Хигиена на очи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
DIAMOND PET EYE (30 tbl)
Diamond Pet Eye - е производ кој успешно и целосно ги елиминира дамките од солзи околу очите кај куч..
1.150 ден.1.250 ден.
без ДДВ: 975 ден.
DIAMOND PET EYE (60 tbl)
Diamond Pet Eye - е производ кој успешно и целосно ги елиминира дамките од солзи околу очите кај куч..
2.080 ден.
без ДДВ: 1.763 ден.
-5%
EYE CLEANSER (тоник за околу очи)
Тоник за очи за кучиња и мачки кои се борат со прекумерно солзење како и за отстранување на темните ..
520 ден.550 ден.
без ДДВ: 441 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS