Метаболички проблеми со бубрежен и уринарен систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BRIT CARE VETRINARY RENAL (2 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња – поддршка на бубрежната функција во случај на хронична бубрежна ..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
ADVANCE URINARY (3 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА   ADVANCE VETERINARY DIETS URINARY е комплетен диететски производ за куч..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
VET EXPERT VETERINARY DIET RENAL ELIMINATION (2/8 kg)
Специјализирана диета наменета за кучиња со бубрежна инсуфициенција, а како монопротеинска диета ист..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
STRUVITE CANINE (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Farmina Vet Life Struvite е комплетна диететска храна за кучиња за ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
RENAL CANINE (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Farmina Vet Life Renal е комплетна диетална храна за кучиња формули..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
OXALATE CANINE (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Farmina Vet Life Oxalate е комплетна диетална храна за возрасни куч..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
-8%
ADVANCE URINARY LOW PURINE (12 kg)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за кучиња со уринарни проблеми и погодна за медицински трети..
5.900 ден.6.400 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
-3%
ADVANCE RENAL (3kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Соодветна храна специјално препорачана за кучиња кои имаат проблеми..
2.090 ден.2.150 ден.
без ДДВ: 1.771 ден.
RENALVET
Се препорачува за мачки и кучиња кои страдаат од хронично заболување на бубрезите.   Адми..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
BOSCH RENAL & REDUCTION (11.5 kg)
Храна за возрасни кучиња на кои им е потребна диетална храна намалена во количинската застапеност на..
4.950 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
BOSCH SPECIAL LIGHT (12.5 kg)
Special LIGHT е храна за исхрана на кучиња кои имаат проблеми со уринарните органи (бубрези,мочен ме..
4.150 ден.
без ДДВ: 3.517 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS