Реконвалесценти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
IMMUNE SYSTEM (30 tbl)
Препаратот го поддржува правилното функционирање на имунолошкиот систем. Производот може да се корис..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
NEKMAR MUSCLE DPR
Muscle DPR е суплемент за кучиња и коњи базирана на рафинирано масло од оризови трици што ја зголему..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
AD3E PETVET
Капките од АД3Е за кучиња и мачки го промовираат растот на младите животни. Витамините А и Д се есен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-10%
BRIT FRESH DUCK (12 kg)
Свежа патка (свежо 40% + дехидрирано 30%) со просо, тиквички, спанаќ и невен. Супер премиум формула ..
3.670 ден.4.070 ден.
без ДДВ: 3.110 ден.
ASTON SUPREME ADULT TASTE OF COUNTRY (20 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА   Комплетно балансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
BRIT PREMIUM SPORT (15 kg)
Комплетна формула за возрасни кучиња од сите раси кои имаат потреба од храна со поголема енергетска ..
3.240 ден.
без ДДВ: 2.746 ден.
-7%
BOSCH ADULT MENUE (15 kg)
Мени за возрасни од средни и големи раси ( над 10 kg. телесна тежина) со избалансиран состав на прот..
3.790 ден.4.090 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS