ХРАНА ЗА МАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RAW PALEO STERILISED CAT (2 kg)
Исклучително вкусна храна без житарици (grain free/gluten free) развиена за стерилизирани мачки. ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
ADVANCE CAT GASTROENTERITIC SENSITIVE (1.5 kg)
Ветеринарна диета за гастроинтестинални проблеми кај мачки Комплетен диететски производ за возрас..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-11%
TOP CAT MEAT (20 kg)
Комплетна, избалансирана, сува храна за мачки со висока хранлива вредност, способна да понуди оптима..
2.850 ден.3.200 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-10%
TOP CAT CHICKEN (20 kg)
TOP CHICKEN е комплетна сува храна, формулирана за одржување на возрасни мачки. Нуди оптимал..
2.750 ден.3.050 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
-11%
TOP CAT FISH (20 kg)
TOP FISH богата со лосос е комплетна сува храна, формулирана за одржување на возрасни мачки. Нуди..
2.850 ден.3.200 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
-7%
DIAMANT MANZO & POLO CAT (15 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки.   Категорија: Висок премиум   Со намалената..
2.750 ден.2.950 ден.
без ДДВ: 2.331 ден.
Brit Care Cat Grain-Free HAIRCARE HEALTHY AND SHINY COAT (7 kg)
Комплетна храна за возрасни мачки со посебна грижа за кожата.   Категорија: Супер премиум..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
RAW PALEO STERILIZED VENISON  (Дивеч 100 gr.)
Монопротеинска влажна храна со месо од дивеч за стерилизирани мачки. До 70% месо и нус производи во ..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
RAW PALEO STERILIZED TURKEY  (Мисирка 100 gr.)
Монопротеинска влажна храна со мисирка за стерилизирани мачки. До 70% мисирка и нус производи во едн..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
RAW PALEO STERILIZED BEEF (Говедско 100 gr.)
Монопротеинска влажна храна со говедско месо за стерилизирани мачки. До 70% говедско месо и нуспроиз..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
VET EXPERT HEPATIC CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, дизајнирана да ја поддржува функцијата на..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
VET EXPERT OBESITY&DIABETES CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, чија администрација е насочена кон намалу..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
VET EXPERT INTESTINAL CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна, препорачана за дигестивни нарушувања и нарушувања на апсорп..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
VET EXPERT URINARY CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, чија администрација го поддржува функцион..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
VET EXPERT RENAL CAT (100 gr)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, дизајнирана да ја поддржува функцијата на..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
OIL ESSENNCE NATURAL (250 ml)
Производ на база на ладно пресувани масла кои претставуваат природен извор на Омега 3, 6, 9 масни ки..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
CLUB 4 PAWS CAT ТЕЛЕШКО  (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 78% свежо месо (телешко) и месни состојки на парчиња и апетитен желе, ..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
CLUB 4 PAWS CAT LOSOS (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 77% свежо месо од лосос и месни состојки на парчиња и апетитен желе, к..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
CLUB 4 PAWS CAT ЗАЈАК (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 77% свежо месо од зајак и месни состојки на парчиња и апетитен желе, к..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
-17%
MY LOVE FISH (100 gr)
Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во прв..
29 ден.35 ден.
без ДДВ: 25 ден.
-17%
MY LOVE CHICKEN (100 gr)
Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во прв..
29 ден.35 ден.
без ДДВ: 25 ден.
IAMS CAT ADULT LAMB_јагне (10 kg)
Лесно сварлива сува храна за возрасни мачки, БЕЗ ПЧЕНИЦАсо вреден протеин од живина и јагнешко месо,..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
IAMS CAT ADULT (10 kg)
IAMS храна зa возрасни мачки на база на пилешко, БЕЗ ПЧЕНИЦА препорачана за мачиња над 1 година..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
EUKANUBA URINARY STRUVITE (1.5 kg)
EUKANUBA Veterinary Diets Уринарниот струвит за мачки е формулира со својства на закиселување на ури..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
BRIT CARE SALMON OIL (0.5 / 1 litar)
Маслото од лосос е додаток во исхраната за кучиња. Тој е совршен извор на омега 3 масни киселини (EP..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
BRIT CARE ADULT CAT SALMON (8 kg)
Kомплетна храна на база на лосос за возрасни мачки. Вкусна, апетитна премиум храна за мачки напра..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
BRIT CARE ADULT CAT CHICKEN (8 kg)
Kомплетна храна на база на пилешко за возрасни мачки. Вкусна, апетитна премиум храна за мачки нап..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
ADVANCE CAT STERILIZED (1.5 kg)
ADVANCE Sensitive е специјално формулиран за стерилизирани возрасни мачки   Некои стерили..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.
-13%
TRICHOCAT (50 gr)
Мачките, се познати по своите високи хигиенски навики. Затоа честопати се борат со проблемот со топч..
650 ден.750 ден.
без ДДВ: 551 ден.
TRENDLINE ADULT CAT CHICKEN (15 kg)
Trendline Храна за возрасни за мачки со лосос е целосно избалансирана природна храна за мачки со пил..
3.090 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
-2%
TRENDLINE ADULT CAT LAMB & RICE (15 kg)
Trendline Храна за возрасни за мачки со јагнешко и ориз е целосно избалансирана природна храна за ма..
2.850 ден.2.900 ден.
без ДДВ: 2.415 ден.
TRENDLINE ADULT CAT SALMON (15 kg)
Trendline Храна за возрасни за мачки со лосос е целосно избалансирана природна храна за мачки со про..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS