ТРАНСПОРТЕРИ (Transporters)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТРАНСПОРТЕР  (49x33x33 см)
Транспортер за миленик со пластична ПВЦ врата. Димензии: 49x33x33 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бој..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
ТРАНСПОРТЕР  (60x40x41 см)
Транспортер за миленик со пвц пластична врата врата. Димензии: 60x40x41 см.   ЗАБЕЛЕШК..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
ТРАНСПОРТЕР  (66х66х44 см)
Транспортер за миленик со метална врата. Димензии: 66х66х44 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бојата на..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
ТРАНСПОРТЕР (57x38x38 см)
Транспортер за миленик со метална врата. Димензии: 57x38x38 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бојата на..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
ТРАНСПОРТЕР (49x33x33 см)
Транспортер за миленик со метална врата. Димензии: 49x33x33 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бојата на..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
ТРКАЛА ЗА ТРАНСПОРТЕР
Тркалата се исклучиво за транспортерите CAMON  ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
ТРАНСПОРТЕРИ - CAMON
Транспортери за домашни миленици со метална врата и сигурносна врата со двострука контрола. Висок..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS