Раст и развој

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-12%
CAFORTAN (1 kg)
Биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Ми..
4.400 ден.5.000 ден.
без ДДВ: 3.729 ден.
NEKMAR MUSCLE DPR
Muscle DPR е суплемент за кучиња и коњи базирана на рафинирано масло од оризови трици што ја зголему..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
SALMON OIL (Масло од лосос)
100% чисто висококвалитетно масло од лосос со потекло од Европа богато со Омега3 масни киселини. ..
1.580 ден.
без ДДВ: 1.339 ден.
Cal+De+Phos GIANT (2200 mg/30 tbl)
Cal + De + Phos Vet е висококвалитетен додаток на калциум за кучиња.   Таблетите Cal + De..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
OLIGOVET PET
Таблетите OLIGOVET PET, како хелатен додаток, се висококвалитетен комплекс на витамини, микро и макр..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
AD3E PETVET
Капките од АД3Е за кучиња и мачки го промовираат растот на младите животни. Витамините А и Д се есен..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Cal+De+Phos Premium Gold (2000 mg/90 tbl)
Cal + De + Phos Vet Premium е висококвалитетен калциумски препарат за кучиња кој го зголемува нивото..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Cal+De+Phos Premium (1300 mg/60 tbl)
Cal + De + Phos Vet Premium е висококвалитетен калциумски препарат за кучиња кој го зголемува нивото..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Cal+De+Phos (750 mg/60 tbl)
Cal + De + Phos Vet е висококвалитетен додаток на калциум за кучиња.   Таблетите Cal + De..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
VI - MIN (1 kg)
VI - MIN е високо ефикасен витаминско  минерален концентрат за дополнување на домашните оброци ..
920 ден.
без ДДВ: 780 ден.
CAL-D_VIT (50 tbl)
Состав: Ca (калциум) 180 mg, P (фосфор) 110 mg, вит. D3 250 IU, вит. А 5000 IU, вит. Е 5 mg. &nbs..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
-18%
NUTRI PLUS GEL
NUTRI-PLUS GEL е додаток во исхраната за кучиња и мачки, кој вклучува есенцијални витамини, минерали..
900 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 763 ден.
KALCIUM JUNIOR (80 tbl)
Профилактично делување против рахитис и остеомалација кај кучиња и мачки.   Содржина по т..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-12%
CAT-FORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
690 ден.780 ден.
без ДДВ: 585 ден.
KALCEVIT (100 tbl)
МИНЕРАЛНО ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА (за млади кучиња, гравидни кучки и кучки кои ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
KALCIMULTIVIT (50 tbl)
Состав: Калциум 540 мг, фосфор 340 мг, Витамин D3 150 IU, витамин А 3000UI, Витамин Е 3 мг.  ..
390 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-17%
KALCIVET (100 tbl)
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ   Основен состав: Ca-калц..
550 ден.660 ден.
без ДДВ: 466 ден.
CAFORTAN – КАФОРТАН
Биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Ми..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS