ГРИЦКИ / НАГРАДИ / КОСКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CHEWY CHICKEN&DUCK BONES (пилешко и патка 500 gr.)
Опасно вкусно, ќе го украде срцето на секој миленик! Исклучително вкусна закуска може долго време..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
BONSO CHICKEN BONES (пилешко 500 gr.)
Омилена форма за сите лакоми кучиња! Нежното месо од пилешки гради е сон на секое домашно миленич..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
LOPPER DUCK KNOTS (патка 500 gr.)
Лесните и меките јазли се идеална награда за големи и мали кучиња. Лесна и нежна - одлична закуск..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
DONUT - BEEF & DUCK (телешко и патка 500 gr.)
Крцкава закуска кој комбинира вкусно говедско месо со деликатно месо од паткини гради. Задоволств..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
WRAPPER XXXL CHICKEN (Пилешко 500 gr.)
Задоволство за кучиња кои сакаат предизвици со ароматично месо од пилешки гради ефикасно ќе ги совла..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
WRAPPER DUCK (Патка 500 gr.)
Задоволство за кучиња кои сакаат предизвици со ароматично месо од патка ефикасно ќе ги совлада неумо..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
DONUT - CHICKEN & DUCK (пилешко и патка 500 gr.)
Крцкава закуска кој комбинира вкусно говедско месо со деликатно месо од пилешки и паткини гради. ..
680 ден.
без ДДВ: 576 ден.
-4%
SUSHI - CHICKEN & FISH  (пилешко и риба 500 gr.)
Ужина која комбинира деликатно месо од пилешки гради и ароматичен бакалар. Малите, меки каснувања..
690 ден.720 ден.
без ДДВ: 585 ден.
SUSHI - DUCK & FISH  (патка и риба 80 gr.)
Ужина која комбинира деликатно месо од паткини гради и ароматичен бакалар. Малите, меки каснувања..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
MR. BANDIT - RABBIT & FISH (зајак и риба 500 gr.)
Ужина која комбинира деликатно зајачко месо и ароматичен бакалар. Малите, меки каснувања се соврш..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
MR. BANDIT DENTAL (560 gr.)
Посебната форма и структура ќе помогнат да се обезбеди здрава насмевка на вашето домашно милениче. ..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
MR. BANDIT DENTAL (140 gr.)
Посебната форма и структура ќе помогнат да се обезбеди здрава насмевка на вашето домашно милениче. ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
MR. BANDIT - DUCK & RABBIT (патка и зајак 500 gr.)
Опис на производот: Крцкави зајачки уши исполнети со ароматично месо од гради од патка – екстра вкус..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
REFLEX SPORT MIX (150 gr)
Вкусни, сочни и меки бисквити кои како награда кучињата ги земаат како здраво задоволство за оптимал..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
REFLEX BONE MIX (150 gr)
Вкусни, сочни и меки бисквити кои кучињата ги земаат како здраво задоволство за оптимално тренирање ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
FRUITEES APPLE (јаболко) (200 gr)
FRUITEES со јаболко се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
FRUITEES MANGO (200 gr)
FRUITEES со манго се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за оп..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
FRUITEES BANANA (200 gr)
FRUITEES со банана се вкусни, сочни и меки бисквити со 20% свежа живина како здраво задоволство за о..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
JAMBO BONE (maxi)
Природна коса. За вежбање и зацврстување на забите.   Соодветна за големи раси на кучиња...
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
KING BONE (medium & maxi)
Направени од говедска кожа. За вежбање и зацврстување на забите.   Соодветна за средни и ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
KING BONE (mini & medium)
Направени од говедска кожа. За вежбање и зацврстување на забите.   Соодветна за мали и ср..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS