ЗАШТИТА

Ектопаразитици против болви и крлежи

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ECOLIFE CAT 4x Spot on Large (<4 kg)
Ампула (Spot on) за заштита од несакани надворешни празати за возрасни мачки под 4 кг телесна тежина..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
ECOLIFE CAT 4x Spot on Large (>4 kg)
Ампула (Spot on) за заштита од несакани надворешни празати за возрасни мачки над 4 кг телесна тежина..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
ECOLIFE 4x Spot on Small (2.5-15 kg)
Ампула (Spot on) за заштита од несакани надворешни празати за возрасни кучиња 2,5-15 кг телесна тежи..
1.020 ден.
без ДДВ: 864 ден.
ECOLIFE 4x Spot on Medium (15-30 kg)
Ампула (Spot on) за заштита од несакани надворешни празати за возрасни кучиња 15-30 кг телесна тежин..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
ECOLIFE 4x Spot on Large (>30 kg)
Ампула (Spot on) за заштита од несакани надворешни празати за возрасни кучиња над 30 кг телесна тежи..
1.180 ден.
без ДДВ: 1.000 ден.
ECOLIFE COLLAR CAT
Каишка за околу врат за заштита од несакани надворешни празати за мачки, со должина од 37 см. Не ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
ECOLIFE COLLAR Small (2.5-8 kg)
Каишка за околу врат за заштита од несакани надворешни празати за големи раси на кучиња до 8 кг..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
ECOLIFE COLLAR Medium (8-20 kg)
Каишка за околу врат за заштита од несакани надворешни празати за средни раси на кучиња од 8-20 кг. ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS