HAIRBALL (Влакнести топки)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ADVANCE CAT HAIRBALL (1.5 kg)
ADVANCE Hairball е висококвалитетен производ специјално формулиран за мачки склони кон редовно форми..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
-27%
TRICHOCAT (50 gr)
Мачките, се познати по своите високи хигиенски навики. Затоа честопати се борат со проблемот со топч..
550 ден.750 ден.
без ДДВ: 466 ден.
REFLEX PLUS CAT HAIRBALL (15 kg)
Комплетна и балансирана сува храна за мачки со лосос, специјално формулирана за контрола и спречувањ..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
FELINE HAIRBALL (2 kg)
Формулата за мачки Farmina Vet Life Hairball е комплетна храна за возрасни мачки, индицирана да го о..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
REFLEX+ CAT HAIRBALL (1.5 kg)
Комплетна и балансирана сува храна за мачки со лосос, специјално формулирана за контрола и спречувањ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS