DIABETIC (проблеми со шеќерна болест)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HEPATO PROTECT (80 tbl)
Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обнову..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
VET EXPERT OBESITY&DIABETES CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, чија администрација е насочена кон намалу..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
FELINE DIABETIC (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Комплетна диетална храна за мачки за регулирање на снабдувањето со ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS