SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (3 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
HUSSE OPTIMAL LIGHT (15 kg)
Комплетна сува храна за сениори, помалку активни кучиња или со прекумерна тежина.   Погод..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
-10%
BRIT PREMIUM LIGHT (15 kg)
Комплетна формула со мисиркино месо и овес за исхрана на кучиња со прекумерна тежина од сите раси, к..
2.690 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
BOSCH LIGHT (12.5 kg)
Комплетна храна со намалена енергетска компонента, со само 6% масленост и покачен процент на сурови ..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
BOSCH MAXI ADULT (3/15 kg)
Целосна балансирана храна за возрасни кучиња од големи раси над 25 кг телесна тежина, со нормална фи..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (15 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS