КРЕВЕТ - ЛЕЖАЛКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кревет лежалка
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА !!! Лежалка со мека подлога сунѓер во различни димензии. Материјалот е од пол..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS