Хигиена на уши

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EAR CLEANSER_75 ml_(тоник за чистење уши)
Специјализиран тоник за нега на ушите на кучиња и мачки.   Содржи: Алантоин - ја смирува ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
-14%
EPIOTIC_60/120 ml
ЕПИ-ОТИК е напредно средство за чистење на ушите и се препорачува за рутинско чистење на ушите кај к..
500 ден.580 ден.
без ДДВ: 424 ден.
OTIFLUSH_125 ml_(течност за уши)
Течност за хигиена на ушниот канал кај кучиња и мачки.   Може да се користи за испирање н..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
OTIHELP_75 ml_(емулзија за уши)
Ушна емулзија за кучиња и мачки.   Може да се користи во сите случаи на Otitis externa (в..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
OHRPFLEGE_50 ml_(капки за хигиена на уши)
ПРЕВЕНТИВНИ КАПКИ ЗА УШИ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ   Содржи лесни сопстанции кои го чистат увото,..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS