SENIOR (стари)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH SENIOR 7+ (12.5 kg)
Комплетна храна за сениори од сите раси над 7 годишна возраст, со намалена физичка активност и склон..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
-16%
BRIT NATURE SENIOR 7+ Small&Medium (3 kg)
Комплетна формула со пилешко месо за постари кучиња (+7 години) од мали и средни раси (1-25 кг. теле..
920 ден.1.090 ден.
без ДДВ: 780 ден.
BOSCH MINI SENIOR (2.5 kg)
Концепт на храна да ги задоволи специфичните нутритивните потреби на постарите кучиња од мали раси (..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ADVANCE SENIOR MINI (3 kg)
Комплетна формула погодна за мали раси на кучиња, сениори над 8 години старост (до 10 кг телесна теж..
1.280 ден.
без ДДВ: 1.085 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS