Метаболички проблеми со црн дроб

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HEPATO PROTECT (80 tbl)
Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обнову..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET HEPATIC (2 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња за поддршка на функцијата на црниот дроб во случај на хронична цр..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
VET EXPERT VETERINARY DIET HEPATIC (2/12 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Диетална храна за возрасни кучиња наменета за поддршка на функцијат..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
HEPATIALE FORTE (40 tbl-средни и големи раси)
Препаратот е суплемент кој помага во регенерација и ревитализација на оштетениот црн дроб, во случај..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
BOSCH SPECIAL LIGHT (12.5 kg)
Special LIGHT е храна за исхрана на кучиња кои имаат проблеми со уринарните органи (бубрези,мочен ме..
4.150 ден.
без ДДВ: 3.517 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS